• Skip to content
  • Go to Footer
Beauty Days | Enjoy 20% off the entire site. Enjoy now
Search Legend
Clarins
Hamburger menu
  • Beauty Days Offer
  • New products
  • Skincare
  • Body and Hair
  • Make-up
  • Gifts
  • Offers
  • Services
  • Spa Expert
  • Our values
  1. Home
  2. Holidays - Generic
  3. Holidays - Gift Finder Skincare

Skincare gift sets

(11)
My Clarins PURE-RESET Purifying Matifying Toner 200 ml Was price €24.00 Now price €19.20 Rated 5 stars of 5

-20%

My Clarins PURE-RESET Purifying Matifying Toner My Clarins PURE-RESET Purifying Matifying Toner
My Clarins PURE-RESET Purifying Matifying Toner
200 ml

Was price €24.00

€24.00

Now price €19.20

€19.20
(€96.00/1L)

The lotion which mattifies, rebalances and purifies combination to oily skin types.

My Clarins RE-BOOST TINTED Hydra-Energizing Cream 50 ml Was price €31.00 Now price €24.80 Rated 4.4194 stars of 5

-20%

My Clarins RE-BOOST TINTED Hydra-Energizing Cream My Clarins RE-BOOST TINTED Hydra-Energizing Cream
My Clarins RE-BOOST TINTED Hydra-Energizing Cream
50 ml

Was price €31.00

€31.00

Now price €24.80

€24.80
(€496.00/1L)

The tinted cream for all skin types which hydrates, energises and evens out the complexion for an instantly healthy glow.

Super Restorative Night Cream All Skin Types 50+ 50 ml Was price €112.00 Now price €89.60 Rated 4.7487 stars of 5

-20%

Super Restorative Night Cream All Skin Types 50+ Super Restorative Night Cream All Skin Types 50+
Super Restorative Night Cream All Skin Types 50+
50 ml

Was price €112.00

€112.00

Now price €89.60

€89.60
(€1,792.00/1L)

The anti-ageing, anti-wrinkle lifting night cream for ages 50+.

DOUBLE SERUM - Anti-Ageing Serum 3 Sizes Was price €81.00 Now price €64.80 Rated 4.7753 stars of 5

-20%

DOUBLE SERUM - Anti-Ageing Serum
DOUBLE SERUM - Anti-Ageing Serum
3 Sizes

From

Was price €81.00

€81.00

Now price €64.80

€64.80
(€2,160.00/1L)

Double Serum targets the signs of ageing linked to natural ageing and those induced by lifestyle and the environment.

My Clarins RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask 50 ml Was price €34.00 Now price €27.20 Rated 4.5 stars of 5

-20%

My Clarins RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask My Clarins RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask
My Clarins RE-CHARGE Hydra-Plumping Night Mask
50 ml

Was price €34.00

€34.00

Now price €27.20

€27.20
(€544.00/1L)

The fresh, melting night mask for youthful skin that helps to quench, plump and recharge the skin just like after a good night's sleep. Recharge effect.

Multi-Active Night Cream Line Smoothing All Skin Types 30+ 50 ml Was price €69.00 Now price €55.20 Rated 4.7328 stars of 5

-20%

Multi-Active Night Cream Line Smoothing All Skin Types 30+ Multi-Active Night Cream Line Smoothing All Skin Types 30+
Multi-Active Night Cream Line Smoothing All Skin Types 30+
50 ml

Was price €69.00

€69.00

Now price €55.20

€55.20
(€1,104.00/1L)

Smoothing and renewing night cream enriched with [NIACINAMIDE + SEA HOLLY EXTRACT]. Comforting texture.

Your Energizing Routine

FEW DAYS ONLY

Beauty Days: Enjoy 20% off all website*.

+ Spend €80* and receive your beauty gift composed of 4 miniature products. Enjoy now

Nutri-Lumière Night Cream 60+ 50 ml Was price €130.00 Now price €104.00 Rated 4.6935 stars of 5

-20%

Nutri-Lumière Night Cream 60+ Nutri-Lumière Night Cream 60+
Nutri-Lumière Night Cream 60+
50 ml

Was price €130.00

€130.00

Now price €104.00

€104.00
(€2,080.00/1L)

Intense restorative cream All skin types

Super Restorative Rose Radiance Cream 50+ 50 ml Was price €104.00 Now price €83.20 Rated 4.5753 stars of 5

-20%

Super Restorative Rose Radiance Cream 50+ Super Restorative Rose Radiance Cream 50+
Super Restorative Rose Radiance Cream 50+
50 ml

Was price €104.00

€104.00

Now price €83.20

€83.20
(€1,664.00/1L)

The re-densifying day cream restores radiance to skin challenged by hormonal changes due to the ageing process.

My Clarins RE-MOVE Purifying Cleaning Gel 125 ml Was price €24.00 Now price €19.20 Rated 4.4444 stars of 5

-20%

My Clarins RE-MOVE Purifying Cleaning Gel My Clarins RE-MOVE Purifying Cleaning Gel
My Clarins RE-MOVE Purifying Cleaning Gel
125 ml

Was price €24.00

€24.00

Now price €19.20

€19.20
(€153.60/1L)

The refreshing cleansing gel for youthful skin that helps to effectively remove all impurities. Freshening effect!

My Clarins RE-FRESH Hydra-Revitalising Eye Care 15 ml Was price €23.00 Now price €18.40 Rated 4.3333 stars of 5

-20%

My Clarins RE-FRESH Hydra-Revitalising Eye Care My Clarins RE-FRESH Hydra-Revitalising Eye Care
My Clarins RE-FRESH Hydra-Revitalising Eye Care
15 ml

Was price €23.00

€23.00

Now price €18.40

€18.40
(€1,226.67/1L)

This fresh gel for the eyes helps to instantly reduce all signs of fatigue (dark circles & puffiness). Boosting effect.

Multi-Active Day Cream Line Smoothing All Skin Types 30+ 50 ml Was price €65.00 Now price €52.00 Rated 4.5929 stars of 5

-20%

Multi-Active Day Cream Line Smoothing All Skin Types 30+ Multi-Active Day Cream Line Smoothing All Skin Types 30+
Multi-Active Day Cream Line Smoothing All Skin Types 30+
50 ml

Was price €65.00

€65.00

Now price €52.00

€52.00
(€1,040.00/1L)

Smoothing and radiance boosting cream. Melting texture. Enriched with [NIACINAMIDE + SEA HOLLY EXTRACT]

You have viewed 11 of 11 products

Filters

Sort by

Need help? Need help?

You cannot add this product to cart.