• Skip to content
  • Go to Footer
Beauty Days | Enjoy 20% off the entire site. Enjoy now
Search Legend
Clarins
Hamburger menu
  • Beauty Days Offer
  • New products
  • Skincare
  • Body and Hair
  • Make-up
  • Gifts
  • Offers
  • Services
  • Spa Expert
  • Our values
  1. Home
  2. 15% off for purchases of €50 or more!

15% off for purchases of €50 or more!

(4)
A woman's face with features representing AI analysis of the skin to provide a skin diagnosis.

AI Skin Observer

Get your personalised skincare routine.

START FACE SCAN
Body-Smoothing Moisture Milk 400 ml Was price €46.00 Now price €36.80 Rated 4.7143 stars of 5

-20%

Body-Smoothing Moisture Milk Body-Smoothing Moisture Milk
Body-Smoothing Moisture Milk
400 ml

Was price €46.00

€46.00

Now price €36.80

€36.80
(€92.00/1L)

Daily Moisture that lasts up to 48 hours.

Tonic Body Treatment Oil "Firming / Toning" 100 ml Was price €55.00 Now price €44.00 Rated 4.7948 stars of 5

-20%

Tonic Body Treatment Oil "Firming / Toning" Tonic Body Treatment Oil "Firming / Toning"
Tonic Body Treatment Oil "Firming / Toning"
100 ml

Was price €55.00

€55.00

Now price €44.00

€44.00
(€440.00/1L)

A firming body oil that tones and improves elasticity, ideal for stretch marks removal 100% Pure Plant Extracts

Moisture Rich Body Lotion 2 Sizes Was price €47.00 Now price €37.60 Rated 4.7826 stars of 5

-20%

Moisture Rich Body Lotion
Moisture Rich Body Lotion
2 Sizes

From

Was price €47.00

€47.00

Now price €37.60

€37.60
(€188.00/1L)

The perfect moisturiser for intense hydration on even the driest skin.

Hand and Nail Treatment Cream 100 ml Was price €29.00 Now price €23.20 Rated 4.8605 stars of 5

-20%

Hand and Nail Treatment Cream
Hand and Nail Treatment Cream
100 ml

Was price €29.00

€29.00

Now price €23.20

€23.20
(€232.00/1L)

A moisturiser that softens, protects, hydrates and strengthens nails.

You have viewed 4 of 4 products

Filters

Sort by

Need help? Need help?

You cannot add this product to cart.